Máte otázky?
volajte 0903 888 200

Kontaktné údaje

občianske združenie TIGRÍČATÁ

Občianske združenie TIGRÍČATÁ pripravuje projekty, ktoré sú určené pre deti všetkých vekových kategórií a pre ich rodiny.

PROJEKT SunnyLand

je špecialistom pre detičky od 0 do 3 rokov. Všetky pripravené aktivity napomáhajú k lepšiemu rozvoju dieťatka, rozvíjajú ich fantáziu, zlepšujú predstavivosť a podporujú v kreativite.

PROJEKT Tvoríme pre radosť

...ži vyrovnaný život - trochu sa uč a premýšľaj, trochu kresli a maľuj, trochu spievaj a tancuj, hraj sa a pracuj...a nikdy neprestaň žasnúť'...
Projekt vytvorený s láskou, plný skvelých nápadov a kreativity pre všetkých.
Miesto kde nechýba tvorivosť empatia a priateľské prostredie v objatí prírody...

www.tvorimepreradost.sk

PROJEKT Čítame deťom

Deti sú ten najväčší dar, aký sme mohli dostať. Odovzdajme im dôležité posolstvo o význame čítania. Naplňme im knižnicu pozoruhodnými knihami, kde nájdu nielen odpovede na svoje otázky, ale aj množstvo myšlienok múdrych ľudí, ktoré im ukážu v živote ten správny smer. Bude to pre nich útočisko v ťažkých chvíľach, keď si nebudú vedieť dať rady. Múdrosť kníh im utkvie hlboko v ich mysli a nakoniec z nich vyrastú skvelí ľudia plní života, múdrosti a odvahy prežiť svoj život naplno. Naučme ich, že práve kniha im dodá potrebnú energiu a odvahu konať správne. - Pripravované od októbra 2016

PROJEKT TIGRÍČATÁ pomáhajú

– pripravované


Poštová adresa
Pri šajbách 20,
83106 Bratislava
IČO: 42445922
registračné číslo VVS/1-900/90-45825
Tel: 0903 888 200
E-mail: sunnyland@sunnyland.sk

Nájdete nás

  • Ivanka pri Dunaji
  • Trnava

Kontaktný formulár

Odoslaním tohto formulára potvrdzujete súhlas s tým, že môžeme spracovať Vaše osobné údaje, t.j. že Vás budeme môcť kontaktovať. Ihneď potom, ako Vás skontaktujeme, budú Vaše osobné údaje zadané vo formulári vyššie vymazané. Tieto údaje budú vymazané aj v prípade, že sa ním nepodarí Vás skontaktovať do 7 dní.
Aby sme Vás mohli skontatovať, budeme my (TIGRÍČATÁ o.z., Pri šajbách 20, 83106 Bratislava) v súlade so zásadami ochrany osobných údajov spracovávať Vaše vyššie uvedené údaje (spôsobom ako je spomenuté vyššie).
K Vašim údajom nemá prístup žiadna tretia strana. S Vašimi osobnými údajmi budeme nakladať zodpovedne v súlade s platnou slovenskou legislatívou a budeme ich spracovávať po nevyhnutnú dobu - ako je spomenuté vyššie.Váš súhlas nám poskytujete dobrovoľne; môžete ho kedykoľvek odvolať prostredníctvom mailovej správy (v prípade, ak chcete aby sme Vaše údaje zmazali skôr ako sa nám podarí Vás kontatovať).Do okamihu zmazania údajov (ako je spomenuté vyššie) máte právo na prístup k nim a ich opravu.